Trajneri i Kosovës prezent në ndeshjen Prishtina - Llapi

Ndeshja ndërmjet Prishtinës dhe Llapit, në kuadër të xhiros së 31-të në Superligën e Kosovës ka zgjuar interes të madh tek futbolldashësit për ta parë atë.

Në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë për të përcjellur ndeshjen Prishtina- Llapi ka ardhur sot edhe trajneri i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes.

KALLXO.com ju sjell fotografi të Challandes në staiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë.