Foto: Feronikeli/Instagram

Shikoni edhe një herë golat e Feronikelit kundër skuadrës uellsiane TNS (VIDEO)

Feronikeli ka arritur ta nxjerrë një barazim 2-2 si mysafirë ndaj skuadrës uellsiane TNS.

Kjo ndeshje është luajtur në kuadër të rundit të kualifikimeve në Ligën e Kampionëve.

Kampionët e Kosovës arritën ta barazojnë rezultatin në fundin e ndeshjes, pasi ishin duke pësuar humbje me rezultat 2-0.

Golat i shënuan Mevlan Zeka në minutën e 89’ dhe Astrit Fazliu në minutën e 90+3’.

Për t’i parë golat klikoni KËTU.

 

 

Feronikeli i pamposhtur arrin barazim në sekondat e fundit në Uells (VIDEO)