Salah shënon supergol ndaj Chelseat (Video)

Mohamed Salah ka shënuar një supergol ndaj Chelseas, ndeshje kjo po luhet në kuadër të xhiros së 34-të në Premierligë.

Liverpool aktualisht po udhëheq me rezultat 2-0, ndaj Chelseas me golat e Manes dhe Salah i cili shënoi një supergol nga një distancë e largët.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=1VZXW-W-YQQ

Ramiz Lladrovci premton hapjen e kontratave

by Kallxo
NA NDIQNI

Send this to a friend