Rita Ora, emocione në performancën në Manchester

Rita Ora

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora njihet për performancat e saj drithëruese dhe e tillë ishte edhe performanca në Manchester.

Ajo para një publiku të madh performoi në “Paradën e Krenarisë”, në Manchester ku u përcoll me shumë emocione e gjithë performanca e saj, shkruan rtv21.tv.

Përmes disa fotografive që ka publikuar në Instagram, shihen një numër i madh i të pranishmëve dhe Rita ishte e veshur shumëngjyrëshe.

 

Ramiz Lladrovci premton hapjen e kontratave

by Kallxo
NA NDIQNI

Send this to a friend