Milan me ofertë për Fabregasin

Chelsea's Cesc Fabregas

Milan siç duket e ka marrur seriozisht transferimin e mefushorit të Chelseas Cesc Fabregas.

Sipas “Gazzetta dello Sport”, Milan i ka bërë ofertë spanjollit me nje kontratë prej 2 vite e gjysmë.

Milani është duke i vazhduar bisedimet me agjentin e lojtarit David Dein.

Agjenti i Fabregasit i ka thënë milanezve se ai dëshiron që të luaj më shumë, pasi nuk është duke gjetur hapësira tek Chelsea, dhe për këtë Milan është e gatshme që t’i ofroj 4 milionë euro pagë për vit.

 

Ramiz Lladrovci premton hapjen e kontratave

by Kallxo
NA NDIQNI

Send this to a friend