Ja se si duhet të blini biletën online për ndeshjen Kosova – Azerbajxhan (VIDEO)

Trajneri Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, sot ka bërë publike listën e futbollistëve që do t’i grumbulloj për dy ndeshjet e fundit në kuadër të Grupit të tretë të Ligës D, në Ligën e Kombeve kundër Maltës si mysafirë me 17 nëntor, dhe me 20 nëntor ndaj Azerbajxhanit në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë.

Ndërkohë Federata e Futbollit e Kosovës, sot ka publiuar një video, se si duhet të blihen biletat online për ndeshjen Kosova – Azerbajxhan, që do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrrin”, me 20 nëntor në Prishtinë.

PËR TË MËSUAR SE SI DUHET TA BLINI BILETEN ONLINË KLIKONI KËTU.