Djali i Presidentit Thaçi për Pushime në Austri

Endriti është djali i vetëm i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, ndërsa vëmendja për të është e madhe nga publiku.

Ai është shumë aktiv në rrjetin social Instagram, ku vazhdimisht publikon fotografi nga përditshmëria e tij, shkruan rtv21.tv.

Endriti, i cili po vazhdon të shijojë pushimet nëpër vende të ndryshme të botës, së fundmi ka udhëtuar për në Vjenë të Austrisë dhe nga atje ka publikuar një fotografi e cila ka marrë pëlqime të shumta nga ndjekësit e tij/21Media

‘Hetimet Vazhdojnë’ për Forcat e Armatosura dhe Viza

by Erjonë Popova
NA NDIQNI

Send this to a friend