Foto: Reporter.al

Vushtrri, këmbësorja goditet në trotuar nga vetura

Një greua  është goditur nga një veturë grua gjersa ka qenë duke kaluar në vendkalim të këmbësorëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se aksidenti ka ndodhur në Vushtrri në orën 16:00.

Vetura ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në Spitalin e Mitrovicës në tretman mjekësor.