Ilustrim - POLICIA - TRAFIK - KALLXO 3

Vetura godet dy këmbësore në Prizren

Dy këmbësore janë goditur nga një veturë në Prizren.

Si pasojë e aksidentit së djeshëm, dy viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Prizrenit,

Sipas raportit policor, pas tretmanit ato janë liruar.

Ndërkaq, nuk raportohet për të arrestuar.