Ilustrim

Suharekë, djali sulmon babanë e tij

Një person në Suharekë dje ka sulmuar babanë e tij.

Kjo ka bërë që Policia e Kosovës ta arrestojë personin e dyshuar dhe ta dërgojë në mbajtje.

Tutje Policia thotë se nuk është raportuar për të lënduar dhe se rasti ka ndodhur rreth orës 21:50.