Një armë "Kallashnikov" - Foto: Ilustrim

Rahovecasi gjuan me kallashnikov në dasmë

Pas një ahengu familjar një burrë është arrestuar për gjuajtje me armë.

I dyshuari kishte shtënë me kallashnikov. Rasti është raportuar në 22 korrik në fshatin Ratkoc të Komunës së Rahovecit por policia ka arritur gjatë ditës së djeshme që të identifikoj dhe të arrestoj të dyshuarin.

I njëjti ka dorëzuar kallashnikovën pa municion.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!