array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(33) "https://kallxo.com/ligji/policia/"
 }
}

Vdes një foshnje në spitalin e Pejës, babai dyshon në neglizhencë të stafit mjekësor

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është duke hetuar një rast të vdekjes së dyshimtë të një foshnje në Spitalin e Pejës.

Kush është Gazmend Hoxha, drejtori i ri i Policisë së Kosovës

Pas më shumë se gjysmë viti prej kur Policia e Kosovës udhëhiqet nga një ushtrues detyre, në mbledhjen e sotme të Qeverisë së Kosovës është votuar Drejtori ...

Policia e Kosoves

Gjysmë viti pa drejtor të Policisë, ekspertët thonë që më herët nuk ka pasur vonesa të tilla

Në fund të shkurtit janë bërë gjashtë muaj, pra gjysmë viti, prej kur institucioni i sigurisë në vend, Policia e Kosovës nuk ka ‘zot shtëpie’.

Gjobitet shoferi që drejtonte makinën nën ndikimin e alkoolit

Polica e Kosovës nga Rajoni i Ferizajt ka bërë të ditur se ka gjobitur një person, i cili nën ndikimin e alkoolit, me 0.94 promila, drejtonte makinën ...

Rrahje mes 7 personave në Kaçanik, përdorën mjete të forta

Kliko këtu, bashkohu në grupin e KALLXO në Viber dhe informohu në kohë reale me lajmet kryesore gjatë dites

Ia vodhi me forcë çantën e krahut dhe ik me veturë

Kliko këtu, bashkohu në grupin e KALLXO në Viber dhe informohu në kohë reale me lajmet kryesore gjatë dites