array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(33) "https://kallxo.com/ligji/policia/"
 }
}

Policia jep detaje për incidentin me armë zjarri në Veternik

KALLXO.com raportoi disa minuta më parë se një incident me armë zjarri ka ndodhur para pak minutash në lagjen Veternik të Prishtinës.

Kanosën shtetasin italian, arrestohen tre shtetas të Shqipësisë në Pejë

Tre shtetas të Shqipërisë janë arrestuar nga Policia e Kosovës nën dyshimin se kanë kanosur dhe detyruar një shtetas evropian, punonjës në një organizatë jo qeveritare ...

Gjakovë, arrestohen 5 persona pasi u rrahën në mes vete

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar pesë persona në fshatin Vogovë të komunës së Gjakovës, të cilët pas një zënke që kishin pasur, ...

Prizren, një i arrestuar për dhunë në familje

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person, i cili pas një mosmarrëveshje dyshohet se ka sulmuar fizikisht gruan e tij, e cila si pasojë e ...

Dëmtohen varrezat ortodokse në Lipjan

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 16:00, është raportuar se në varrezat ortodokse në Lipjan, disa persona deri më tash të panjohur kanë dëmtuar disa ...

Prizren, të dyshuarit për fajde kapen në flagrancë - FOTO

Policia e Kosovës dje ka zhvilluar një aksion në Prizren, ku ka arrestuar dy persona dhe ka gjetur e konfiskuar një shumë të parave dhe armëve nën ...