array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(33) "https://kallxo.com/ligji/policia/"
 }
}

Graqanicë, persona të panjohur i vjedhin vegla punë në vlerë 700 euro

Një burrë në Graqanicë është ankuar në Policinë e Kosovës se gjatë natës, persona të panjohur i kanë vjedhur disa vegla pune.

Arrestohen tre persona në Drenas, dyshohen për vrasje në tentativë

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona në Drenas nën dyshimin se kanë therur me thikë dy persona të tjerë.

Mbi 1 mijë gjoba për një javë në rajonin e Ferizajt

Policia e rajonit të Ferizaj ka bërë të ditur se gjatë javës që shkoi ka shqiptuar 1048 gjoba për kundërvajtje në trafik dhe ka hequr edhe 11 patentë ...

Një veturë e djegur dhe dy të lënduar në një aksident trafiku në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një veturë është djegur tërësisht dhe dy persona kanë mbetur të lënduar pas një aksidenti të rë...

Konfiskohen rreth 70 metër kub dru që dyshohet se janë kontrabanduar nga Serbia

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka konfiskuar rreth 70 metra dru që dyshohet se janë kontrabanduara nga Serbia.

Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për ta gjetur të dyshuarin për tentim vrasje ndaj policëve në detyrë

Policia e Kosovës ka publikuar fotografinë e një personi të dyshuar për tentim vrasje ndaj policëve në detyrë dhe ka kërkuar ndihmën e qytetarëve ...