llustrim, stoli

Gjakovë, vidhen stoli ari nga shtëpia

Persona të panjohur dyshohet se kanë vjedhur një çantë në Gjakovë në të cilën ka pasur stoli ari.

Sipas policisë të dyshuarit kanë depërtuar me forcë brenda shtëpisë së viktimës

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke e hetuar rastin.