Foto: Ilustrim

Aksidentohen dy automjete të udhëtarëve në Prizren

Një aksident trafiku mes dy automjeteve të udhëtarëve ka ndodhur dje.

Aksidenti ka ndodhur në Prizren rreth orës 18:40.

Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale, lëndime kanë pësuar njëri drejtues i automjetit dhe pasagjeri i tij.

Të lënduarit kanë marrë tretman mjekësor dhe janë liruar.