array(1) {
 [0]=>
 array(2) {
  ["archive_color"]=>
  string(7) "#AE1919"
  ["menu_attr"]=>
  string(25) "https://kallxo.com/ligji/"
 }
}

Policia jep detaje nga aksidenti në Komoran

Një aksident me një të lënduar ka ndodhur në magjistralen Prishtinë- Pejë më saktësisht në Komoran.

Policia jep detaje për aksidentin në Sllatinë

Dy vetura kanë qenë të përfshira në një aksident në afërsi të Sllatinës, për të cilin raportoi KALLXO.com se e përfshirë në aksident ka ...

Prokuroria kërkon paraburgim për të dyshuarin për aksidentin ku vdiq një person

Prokuroria e Gjilanit sot ka paraqitur kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit, ndaj personit i cili dyshohet se mbrëmë shkaktoi një aksident, si pasojë e ...

Gjykata rrëzoi padinë zv/kryeprokurorit të Prishtinës ndaj Këshillit Prokurorial

Gjykata e Prishtinës ka marrë vendim që të refuzohet si e pabazuar padia e zëvendës kryeprokurorit të Prokurorisë së Prishtinës, Ibrahim Berisha.

Prokuroria interviston numër të madh të të dyshuarve për dëbimin e shtetasve turq

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, është duke ndërmarrë veprime hetimore, në bashkëpunim me Inspektoratin Policor (IPK) dhe me Policinë e Kosovës, lidhur më rastin ...

Gjuajtje me armë në Suharekë, Policia kap të dyshuarit

Policia në Suharekë ka pranuar një informacion për gjuajtje me armë zjarri te një pompe në Suharekë.