FOTO ILUSTRIM

Lëndohen Duke Shuar Zjarrin

Dy banorë të fshatit Gurbardhë të Malishevës ka marrë lëndime trupore gjatë kohës kur po tentonin të shuanin zjarrin i cili kishte përfshirë një stallë të bagëtive.

Sipas njoftimit të policisë ngjarja ka ndodhur pasditen e së shtunës ndërsa personat e lënduar janë jashtë rrezikut për jetë.

Policia njofton se është duke hetuar rrethanat e zjarre vënies ndërsa nuk ka dhënë sqarime për sasinë dhe motivet e zjarrit

 

ETIKETA

13 Gusht 2017 - 14:12

Kreshnik Gashi 13/08/2017 - 14:12
NDËRVEPRIMI0
Prishtina Insight
NA NDIQNI

Send this to a friend