Ilustrim Zjarrfikësit e Kosovës, Foto: KALLXO.com

Zjarr në një lokal në Prishtinë

Një zjarr ka përfshirë një lokal, në Prishtinë.

Zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë shuar zjarrin.

Kështu kanë njoftuar për KALLXO.com nga Brigada e Zjarrfikësve në Prishtinë.

Sipas tyre, nga ky zjarr nuk ka persona të lënduar.

“Ka qenë një zjarr, jo shumë i madh. Infomacionin e kemi marrë në 09:45. Zjarri është shuar. Në lokalin e Burger King. Ekipet janë kthy në bazë tash. Nuk ka pas të lënduar”- kanë njoftuar nga Brigada e Zjarrfikësve në Prishtinë.

KALLXO.com ka kërkuar informacione edhe nga Policia e Kosovës, dhe është në pritje të përgjigjes.