Zjarr në ndërtesën e Institutit të Mjekësisë Ligjore – Pamje nga vendi i ngjarjes

Para pak kohësh ka shpërthyer një zjarr në ndërtesën e Institutit të Mjekësisë Ligjore në Prishtinë, kanë njoftuar nga Ministria e Drejtësisë përmes një postimi në Facebook. KALLXO.com sjell fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihen ekipet e zjarrfikësve dhe Policisë së Kosovës. Sipas njoftimit të Ministrisë, nuk raportohet për dëme nga zjarri. “Sipas informacioneve … Continue reading Zjarr në ndërtesën e Institutit të Mjekësisë Ligjore – Pamje nga vendi i ngjarjes