Foto: Urim Krasniqi/KALLXO.com

Zhduket një vajzë e mitur në Petrovë të Prizrenit

Një vajzë e mitur ëstë raportuar e zhdukur.

Rasti ka ndodhur në fshatin Petrovë të Prizrenit, më 27 prill, rreth orës 10:30.

Policia e Kosovës bën të ditur se gruaja ka raportuar se mbesa e saj e moshës së mitur, nga data e lartëcekur ka dalur prej shtëpisë dhe nuk dihet se ku ndodhet.

Sipas Policisë, rasti është nën hetime.