Ilustrim

Zhduket një person në Pejë

Një person ka raportuar dje në Policinë e Kosovës në Pejë se axha i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se rasti është duke u hetuar.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 10:20 në Pejë.