Ferizaj - 17.03.2020

Zhduket një person në Ferizaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në Komunë e Ferizajt është raportuar i zhdukur.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë, ankuesi ka raportuar mbrëmë rreth orës 21:00 se viktima ishte larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.