Foto: Urim Krasniqi/KALLXO.com

Zhduket një grua në Prizren

Policia ka bërë të ditur se një burrë nga Prizreni ka njoftuar se gruaja e djalit të tij është larguar në drejtim të panjohur. ”Policia rastin e ka cilësuar si ”person i zhdukur” dhe ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:30”, është bërë e ditur në raportin e policisë.

Ndërkaq, nuk dihet ende asnjë për vendin e ndodhjes së viktimës. RTV21