Xhafer Tahiri i uron fitoren Ferit Idrizit në prezencë të qytetarëve (VIDEO)

Kandidati për kryetar të Vushtrrisë nga LDK, Xhafer Tahiri, i ka uruar fitoren me shtrëngim duarsh Ferit Idrizit të PDK-së, në prezencë të qytetarëve. “Ne Lidhja Demokratike e Kosovës e pranojmë vullnetin e qytetarëve të Vushtrrisë, ka qenë nderi dhe privilegji më i madh të shërbeje në Vushtrri, shihemi në beteja tjera politike. Urime kryetar”, … Continue reading Xhafer Tahiri i uron fitoren Ferit Idrizit në prezencë të qytetarëve (VIDEO)