Ilustrim

Vushtrri, Policia gjeti një pistoletë në çantën e një nxënësi

Gjatë një kontrolli tek çanta e një nxënësi, Policia në Vushtrri ka gjetur një pistoletë.

Për këtë, policia e Kosovës ka arrestuar babain e nxënësit.

“Babai i nxënësit, i dyshuari mashkull kosovar është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”. Thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.