Foto: Ilustrim

Vushtrri, aksident i rëndë - 12 të lënduar

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:30 në rrugën Mihaliq-Vushtrri.

Sipas Policisë, në aksident janë përfshirë dy vetura.

Si pasoj e aksidentit lëndime trupore kane pësuar dy ngasësit dhe 10 pasagjerë, dhe te njëjtit pas pranimit të tretmanit mjekësor janë liruar.