Lajmi i Fundit Policia

Vritet një person në Pejë

Një person është vrarë pasditen e sotme në Pejë.

KALLXO.com mëson nga burimet brenda Policisë se i dyshuari është identifikuar dhe i njëjti është në kërkim nga ana e Policisë.

Tutje siç mëson KALLXO.com me të marrë informacionin Policia kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke kryer ekzaminimet e nevojshme.