Vrasje në tentativë në Prishtinë

Një person është plagosur me armë zjarri në Prishtinë.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur në Parkun e Gërmisë  dje rreth orës 17:20.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë sigurimin e vendit të ngjarjes.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar  dhe rasti është duke u hetuar.