Vjosa Osmani tregon a do të kthehet në LDK nëse largohet kryesia e kësaj partie

Ushtruesja e detyrës së presidentes dhe ish-kandidatja për kryeministre nga LDK në zgjedhjet e fundit, Vjosa Osmani, ka komentuar iniciativën e saj të re dhe njerëzit që pritet t’i bashkohen. “Njerëzve të LDK-së që besojnë që vlera dhe potenciali i tyre nuk lejojnë që votat dhe besimi i tyre me u keqpërdor e kanë derën … Continue reading Vjosa Osmani tregon a do të kthehet në LDK nëse largohet kryesia e kësaj partie