VIDEO - Vrasja në Prishtinë, tërhiqet nga vendi i ngjarjes trupi i viktimës

Një vrasje e dyshimtë ka ndodhur rreth orës 17:00 në Prishtinë.

Sipas burimeve të KALLXO.com dyshohet se babai e ka vrarë të birin e tij, A.K.

KALLXO.com po qëndron në vendin e ngjarjes dhe sipas informacioneve, trupi i pajetë i viktimës është larguar nga vendi i ngjarjes nga Mjekësia Ligjore.

Burimet e KALLXO.com thonë se dorasi i dyshuar e ka thirrur Policinë pas aktit.

KALLXO.com sjell pamje nga vendi i ngjarjes.

 

 

.