VIDEO - Vërshime edhe në Klinë

Edhe komuna e Klinës është prekur nga vërshimet që janë shkaktuar pas reshjeve të vazhdueshme të shiut që po mbizotërojnë në vend.

Një qytetar ka dërguar fotografi dhe video në adresë të KALLXO.com nga qyteti i Klinës dhe nga fshati Dollovë.

Në pamje shihet se uji ka vërshuar pranë shtëpive duke e vështirësuar qarkullimin e qytetarëve.

Këto janë pamjet nga kjo komunë: