VIDEO: Stuhia e shiut shkakton vërshime në Rahovec

Stuhia e shiut që përfshiu të martën në mbrëmje Rahovecin ka shkaktuar vërshime në këtë qytet.

Një qytetar ka dërguar në adresë të KALLXO.com pamje, të cilat tregojnë se si rrugët e qytetit janë vërshuar nga uji dhe janë bërë të pakalueshme për këmbësorët.

Këto janë pamjet nga Rahoveci.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!