VIDEO - Shi, breshër dhe erëra të forta në Mitrovicë

 

Mitrovica është kapluar nga një shi i rrëmbyeshëm, breshër dhe erëra të forta.

Disa qytetarë që kishin vendosur të kalojnë të nxehtit në një pishinë të Mitrovicës janë përballur me një mot krejtësisht të ndryshëm këtë pasdite.

Në redaksinë e KALLXO.com kanë arritur disa video dhe fotografi nga Mitrovica.

Në pamje shihet se edhe çadrat janë rrëzuar në tokë.

Këto janë pamjet nga Mitrovica: