Foto: Reporter.al

VIDEO: Përleshje mes disa personave në Mitrovicë

Një përleshje mes disa personave raportohet se ka ndodhur në qendër të Mitrovicës.

Një qytetar ka dërguar fotografi dhe video nga vendi i ngjarjes ku shihet se në një veturë e cila është e parkuar ka njolla të gjakut.

KALLXO.com merr vesh se  disa persona janë rrahur duke përdorur edhe mjete metalike.

Në video shihet se policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.