Ilustrim. Foto: KALLXO.com

VIDEO: Digjet një stallë në Mitrovicë

Një stallë është përfshirë para rreth një ore nga flakët.

Rasti ka ndodhur në Vaganicë të Mitrovicës.

Një qytetar, i cili ka dërguar pamje nga atje, thotë se nga zjarri duket se e kanë pësuar disa bagëti.

Nuk dihen shkaqet e këtij zjarri dhe qytetari ka treguar se në këto moment në vendin e ngjarjes kanë arritur Zjarrfikësit.

Këto janë pamjet e dërguara nga qytetari: