VIDEO: Aksident i rëndë në Prishtinë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte në Prishtinë, afë rrethrrotullimit drejt Veternikut.

KALLXO.com ka siguruar pamje të këtij aksidenti, në të cilat shihet se një veturë është dëmtuar rëndë.

Në vendin e ngjarjes janë njësitë e Policisë.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Këto janë pamjet dhe fotot e aksidentit.