VIDEO - Aksident i rëndë në Fushë Kosovë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot pasdite në Fushë Kosovë.

KALLXO.com ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se në aksident janë përfshirë dy vetura.

Në lokacion janë parë edhe Policia e Kosovës. KALLXO.com ka kontaktuar policinë në lidhje me këtë aksident dhe është në pritje të përgjigjes së tyre.