Ilustrim

Vetura del nga rruga, lëndohen dy persona në Llaushë të Skenderajt

Një person ka dalë jashtë rrugës me veturë, duke u rrokullisur.

Ngjarja ka ndodhur dje në fshatin Llaushë të Skenderajt.

Sipas raportit policor, vozitësi dhe pasagjeri kanë pësuar lëndimeve trupore.

Forcat e rendit njoftojnë se shkak dyshohet të jetë pakujdesia.

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe më pas janë liruar në shtëpi.