Ilustrim

Vetaksident në fshatin Prapashticë

Një person ka shkaktuar vetaksident rreth orës 12 e 42 në fshatin Prapshticë.

Lajmin e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi.

“Po rasti është iniciuar si vetaksident. Ekipet mjekësore dhe policore kanë dalë në vendin e ngjarjes. Nuk është raportuar për të lënduar. Rasti po hetohet se cila ishte shkaku i vetaksidentit”, ka thënë Krasniqi.