Foto: Ilustrim

Vendos të bashkëjetojë me të miturën, arrestohet

Policia njofton se ka arrestuar një person në Gjakovë, i cili dyshohet se ka bashkëjetuar me një të mitur pa dijeninë̈ dhe lejen e prindërve të saj.

Sipas Policisë, me vendimin e Prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.