Shiriti i Policisë, FOTO-Ilustrim

Vdes në rrethana të dyshimta një vajzë 2 vjeçare në Skenderaj

Policia e Kosovës njofton se në Skenderaj është raportuar se një vajzë e moshës 2 vjeçare është sjellë pa shenja jete në shtëpinë e shëndetit në Skenderaj.

Sipas policisë vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Tutje policia sqaron se rasti ka ndodhur dje rreth orës 13:18.

Ndërsa me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet për obduksion në Institutin e mjekësisë Ligjore si dhe rasti është nën hetime.