Ilustrim

Tre të arrestuar për prostitucion në Mitrovicë

Dy burra dhe një grua janë arrestuar dje në Mitrovicë, nën dyshimin për mundësim apo detyrim në prostitucion, në qershor të këtij viti.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Sipas Policisë rasti po hetohet.