Ilustrim

Tërmet në Shqipëri, lëkundje të forta në Tiranë

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë në Tiranë.

Ekzaktësisht lëkundjet e tërmetit, me magnitudë 3.6 ballë janë regjistruar në orën 10:10 AM.

Epiqendra e tij ishte 16 kilometra në perëndim të qytetit të Bulqizës dhe me thellësi 10 kilometra./RTK

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!