Takimi me Veselin, Ramiz Kelmendi tregon nëse do ta ndërrojë partinë

Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ramiz Kelmendi ka folur për KALLXO.com rreth vizitës së fundit të kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli në biznesin e tij.

Ai në një përgjigje të shkurt për KALLXO.com ka thënë se ka qenë një vizitë e thjesht dhe nuk do të lëvizë nga Lidhja Demokratike e Kosovës.

“Ka qenë një vizitë e thjesht. Nuk do të ketë ndryshime politike tek unë”, tha Kelmendi shkurt për KALLXO.com.

Deputeti i LDK-së pret në takim Kadri Veselin