Suspendohet polici i Kosovës, në shtëpinë e djalit të tij u gjet arsenal armësh

Dy Kallashnikovë e katër armë të shkurta si dhe rreth 500 fishekë janë gjetur në shtëpinë e djalit të një zyrtari policor të stacionit policor në Viti. Burime të KALLXO.com brenda Prokurorisë kanë njoftuar se fillimisht rasti ka nisur nga një postim në Facebook të djalit të zyrtarit policor, i cili shihej në një fotografi … Continue reading Suspendohet polici i Kosovës, në shtëpinë e djalit të tij u gjet arsenal armësh