Policia e Kosoves

Foto: Afrim Ejupi / KALLXO.com

Sulmoi fizikisht një grua dhe kanosi babanë e saj

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë në Fushë Kosovë nën dyshimin se kishte sulmuar fizikisht një grua dhe kishte kanosur babanë e saj.

Sipas policisë, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti raportohet të ketë ndodhur në Fushë-Kosovë, me 19 mars rreth orës 13:30.