Foto: Afrim Ejupi/KALLXO.com

Sulm seksual në Podujevë, arrestohet një i dyshuar

Një rast i sulmit seksual dyshohet se ka ndodhur dje në Podujevë.

Në Polici një grua ka njoftuar se viktima kishte dal nga shtëpia dhe kishte shkuar ne drejtim të panjohur.

“Lidhur me rastin njësitet e hetuesisë kanë lokalizuar viktimën në shtëpinë e të dyshuarit”- thuhet në njoftim.

Tutje thuhet se viktima dhe i dyshuari janë intervistuar në prezencën e punëtorit social.

Ndërsa, me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.