Stuhi shiu me breshër në Fushë Kosovë (Video)

Një stuhi e fortë me shi e breshër ka përfshirë Fushë Kosovën.

Një lexues i KALLXO.com ka dërguar video dhe foto nga stuhinë.

Përveç shiut, shihet se ka rënë edhe breshër.