Foto: Urim Krasniqi/KALLXO.com

Skenderaj, djali rrah babanë

Një burrë dyshohet se e ka rrahur babanë e tij.

Sipas policisë rasti ka ndodhur dje pasdite në Skenderaj.

I dyshuari ishte nën terapi mjekësore dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

Pas tretmanit mjekësor i dyshuari me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.